100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Ostaryna

Ostryna — zwiększ tempo przemiany biosyntezy białka

Ostaryna, inaczej zwana Enobosarm lub MK-2866 należy do grupy SARMów – selektywnych modulatorów receptorów androgenowych, o silnym działaniu anabolicznym. Związek łączy się z tymi samymi białkami, co testosteron i DHT, jednak jego największą zaletą jest znikomy efekt androgenny. Można go używać bez obaw o negatywne skutki na zdrowie, a co więcej - ceniona jest za zdolności do naprawy kości i ścięgien. Sprawdza się więc również u osób które miały w ostatnim czasie uraz albo chcą poprawić czas regeneracji po treningu. Ponadto ostaryna wykazuje dobre rezultaty w leczeniu różnych zaburzeń mięśniowych i hormonalnej terapii zastępczej.

Ostaryna - przyrost masy mięśniowej przy redukcji tkanki tłuszczowej

Ostaryna nie ulega także konwersji do estrogenów i DHT, dzięki czemu nie ma wpływu na profil lipidowy, libido, owłosienie i kondycję gruczołu krokowego. Jako największy atut przypisuje się jej wyraźne podnoszenie tempa przemian biosyntezy białek mięśniowych, czy produkcji kolagenu. Podczas stosowania zauważa się poprawę stanu skóry i stawów, a także wyraźniejszą waskularyzację i zdecydowane odtłuszczenie newralgicznych okolic ciała. Ostaryna, podobnie jak inne modulatory receptorów androgenowych, wpływa selektywnie na wybrane receptory, celując w różne czynniki rozwoju w naszym ciele. Skutkiem tego działania jest przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Ostaryna nie jest sterydem, ale wciąż wpływa anabolicznie na mięśnie i kości, dzięki czemu jest daje wyraźne efekty podczas stosowania. Ostaryna pozwala na zwiększenie siły oraz podniesienie wytrzymałości, co przekłada się na fakt, że pomaga ona przełamywać sportowcom ich naturalne granice. Przy zażywaniu ostaryny nie ma ryzyka zachorowania na raka ani przerost prostaty.

Suplementy z ostaryną - bezpiecznym modulatorem receptorów androgenowych

Chęć zwiększenia masy mięśniowej w celu poprawy sylwetki lub podniesienia parametrów siłowych towarzyszy niemal każdemu, trenującemu sporty siłowe. Obecny rynek suplementacyjny oferuje wiele preparatów o różnym wpływie na przyrosty tkanki mięśniowej. Mając to na uwadze, należy więc wybrać rozsądnie. Jednym z lepszych zakupów może okazać się zaopatrzenie w ostarynę, która odznacza się wysoką biodostępnością. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą i pozostawiamy Państwu do wyboru szereg preparatów, zawierających ten SARM.

Hammer Labz Osta Strength Hammer Labz Osta Strength
Producent: Hammer Labz
Cena: 141,55 zł 149,00 zł
zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium