92,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam13Nie polecam1

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania

Stacki SARM-ów

Stacki SARM-ów gwarancja lepszej rzeźby sylwetki

W celu osiągnięcia lepszej formy warto wprowadzić do ćwiczeń i diety odpowiednią suplementację. Jedną z możliwości wsparcia organizmu podczas treningu są stacki SARM-ów, czyli wysoko anaboliczny produkt polepszający proces budowania mięśni oraz wydolność. Stacki SARM-ów występują w formie kapsułek, które należy zażywać przed treningiem. Są one całkowicie bezpieczne dla organizmu.

Oprócz widocznej różnicy w rzeźbie ciała, stacki SARM-ów poprawiają wytrzymałość kości i przyspieszają czas regeneracji stawów i ścięgien. Jest to bardzo ważne, bo podczas ćwiczeń siłowych istnieje duże prawdopodobieństwo ich uszkodzeń, a wszelkie kontuzje uniemożliwiają systematyczne trenowanie. Dodatkowo suplementy te przyspieszają utratę tkanki tłuszczowej, co będzie korzystne dla osób na redukcji.

Pro Nutrition - Shred Stack Pro Nutrition - Shred Stack
Producent: Pro Nutrition
Cena: 269,00 zł
zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pro Nutrition Hardcore Stack Pro Nutrition Hardcore Stack
Producent: Pro Nutrition
Cena: 329,00 zł
zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Pro Nutrition Hardcore Stack Pro Nutrition Hardcore Stack
Producent: Pro Nutrition
Cena: 329,00 zł
zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pro Nutrition Mass Stack 90caps Pro Nutrition Mass Stack 90caps
Producent: Pro Nutrition
Cena: 319,00 zł
zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pro Nutrition - GW-501516 Ostarine Stack - 90 caps Pro Nutrition - GW-501516 Ostarine Stack - 90 caps
Producent: Pro Nutrition
Cena: 239,00 zł
zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Czym są stacki SARM-ów

Skład Stacki SARM-ów tworzy pięć substancji: Ligandrol, Ostaryna, Cardarine, Ibutamoren i Testolone w różnych kombinacjach. Dobrze zapoznać się z działaniem tych substancji, aby dobrać odpowiedni stack dla swoich potrzeb.

  • Ligandrol (LGD-4033) należy do najpopularniejszych SARM-ów. To właśnie dzięki temu środkowi kości stają się silniejsze i dzięki temu rzadziej dochodzi do ich złamań. Powoduje bardzo szybki przyrost mięśni i działa antykatabolicznie. Nie ma negatywnego wpływu na wątrobę. Wpływ Ligandrolu na organizm widać bardzo szybko.
  • Ostaryna (MK-2866) zwiększa masę mięśni i przyspiesza przemianę materii, u niektórych przyspiesza też regenerację stawów. Przyspiesza syntezę kolagenu, przez co poprawia kondycję skóry. Uważana jest za najbezpieczniejszy z SARM-ów.
  • Cardarine (GW501516) to związek, który poprawia wytrzymałość organizmu, dzięki czemu można wykonywać mocniejsze treningi. Jednocześnie przyspiesza spalanie tłuszczu. Ma też korzystny wpływ na zdrowie (a co za tym idzie – wyniki badań), bo poprawia profil lipidowy. 
  • Ibutamoren (MK-677) to bardzo dobrze przebada substancja. Odpowiada za zwiększenie poziomu hormonu wzrostu, zwiększa siłę, zapobiega kontuzjom i przyspiesza regenerację całego organizmu. U niektórych osób zauważono poprawę jakości snu.
  • Testolone (RAD-140) jest dość uniwersalnym związkiem. To bardzo silny anabolik, który powoduje zauważalnie większą siłę i przyspiesza regenerację organizmu. Gwarantuje też szybki przyrost masy mięśniowej. Oprócz korzystnego wpływu na mięśnie, pomaga zrzucić niechcianą tkankę tłuszczową.

Najlepsze stacki SARM-ów

Na stronie esuple.com dostępne są cztery rodzaje stacki SARM-ów od firmy Pro Nutrition: Shred Stack (połączenie Cardarine i Testolone), Hardcore Stack (połączenie Ostaryny, Ibutamorenu, Ligandrolu i Testolone), Mass Stack (połączenie Ibutamorenu i Ligandrolu) i GW-501516 Ostarine Stack (połączenie Ostaryny i Cardarine). Wszystkie produkty dostępne są w postaci kapsułek, które pakowane są po 60 lub po 90 sztuk.

Przed zdecydowaniem się na konkretny suplement warto porozmawiać ze specjalistą, który zna się na rzeczy i będzie potrafić zaproponować odpowiedni produkt. Dla jednych ważniejsza będzie zwiększona wytrzymałość, dla drugich szybki proces spalenia tkanki tłuszczowej, a jeszcze dla innych wzrost masy mięśniowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl